to green - studio projektowe
to green

ProjektowanieTO GREEN jest studiem projektowym, specjalizującą się w sporządzaniu projektów, związanych z terenami zieleni dla inwestorów prywatnych i publicznych. Wykonujemy opracowania  projektów zagospodarowania terenu z adaptacją wszelkich projektów gotowych (typowych) oraz projekty zmiany sposobu użytkowania np. na salon kosmetyczny, fryzjerski itp.

Szczególnie zależy nam na zadowoleniu naszych klientów. Jesteśmy elastyczni, staramy się sprostać nawet najbardziej wyszukanym oczekiwaniom naszych zleceniodawców. Zachowanie dobrych relacji pomiędzy zleceniodawcą i projektantem są gwarancją satysfakcji obydwu zainteresowanych stron. Zlecenia nietypowe zawsze konsultujemy z gronem doświadczonych projektantów pracujących w różnych zakątkach Europy, co pozwala uzyskać nam doskonały efekt końcowy. Wykorzystujemy najnowsze technologie i materiały.

Ciągle uczymy się i rozwijamy, pamiętając o zachowaniu własnego, niepowtarzalnego stylu. W projektowaniu poszukujemy harmonii, piękna i estetyki. Staramy się, aby projektowana przestrzeń była integralną częścią najbliższego otoczenia, podkreślając jego walory i w pełni oddając niepowtarzalny charakter projektowanego miejsca a jednocześnie była miejscem funkcjonalnym i umożliwiającym komfortowy wypoczynek.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011 to green - studio projektowe
biuro kreatywne monolab