to green - studio projektowe
galeria
Kolorystyka elewacji  kamienicy - ul. Wojska Polskiego  Bytów

Projekt kolorystyki elewacji kamienicy w Bytowie. Projektowane działania mają na celu odnowienie elewacji budynku i uporządkowaniu otoczenia. Budynek został zbudowany przed 1939r.i znajduje się w strefie ochrony konserwatorskiej układu urbanistycznego miasta.

Kolorystyka elewacji kamienicy - ul. Sikorskiego Bytów

Projekt dotyczy kolorystyki elewacji kamienicy w Bytowie. Projektowane działania mają na celu odnowienie elewacji budynku i uporządkowaniu otoczenia. Na podstawie zdjęć, pomiarów w terenie i archiwalnych dokumentów opracowano niniejszą dokumentację.
Modernizacja elewacji miała służyć odtworzeniu stanu pierwotnego.

Kolorystyka elewacji kamienicy - ul. Szarych Szeregów Bytów

Istniejąca kamienica – znajduje się w miejscowości Bytów przy ulicy Szarych Szeregów.  Obiekt jest budynkiem mieszkalnym.

Kolorystyka elewacji kamienicy - ul. Sikorskiego Bytów

Projekt dotyczy kolorystyki elewacji kamienicy w Bytowie. Istniejąca kamienica – znajduje się w miejscowości Bytów przy ulicy Sikorskiego 16. Obiekt jest budynkiem mieszkalnym. Budynek został zbudowany przed 1939r.i znajduje się w strefie ochrony konserwatorskiej układu urbanistycznego miasta. Projektowane działania mają na celu odnowienie elewacji budynku i uporządkowaniu otoczenia. Na podstawie zdjęć, pomiarów w terenie i archiwalnych dokumentów opracowano niniejszą dokumentację.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011 to green - studio projektowe
biuro kreatywne monolab